Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Voit olla yhteydessä meihin tämän lomakkeen kautta. Kiireellisissä tapauksissa olethan yhteydessä myös puhelimitse.

Kalle Tuominen

Kalle Tuominen Toimitusjohtaja Laakerit, Tiivisteet (03) 3833 775 040 762 8566 kalle.tuominen@top-osa.fi

Timi Talliniemi

Timi Talliniemi Osto / Myynti Laakerit, Tiivisteet (03) 3833 773 040 526 1680 timi.talliniemi@top-osa.fi

Ville Tuominen

Ville Tuominen Tekninen myynti Laakerit, Tiivisteet (03) 3833 774 040 8250 571 ville.tuominen@top-osa.fi

Veli-Matti Kekkonen

Veli-Matti Kekkonen Varasto/noutomyymälä 040 727 8313 veli-matti.kekkonen@top-osa.fi

Mika Kytömäki

Mika Kytömäki Tuotanto mika.kytomaki@top-osa.fi

Santeri Viitala

Santeri Viitala Tekninen myynti 044 203 2489 santeri.viitala@top-osa.fi

Sami Vartiainen

Sami Vartiainen Noutomyymälä 044 975 5180 sami.vartiainen@top-osa.fi